





602 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homax |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 297 мм |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 3.3 л |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Ємність |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 188 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.9 |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Глибина в пакованні | 31 см |
| Об'єм | 3.3 л |
| Ширина в пакованні | 20 см |