



338 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homax |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 295 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 2.3 л |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Ємність |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.4 |
| Висота в пакованні | 30.5 см |
| Глибина в пакованні | 11.5 см |
| Колір | Прозорий/Білий |
| Ширина в пакованні | 16 см |