





465 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 200 см |
| Об`єм | 30 л |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Вага в пакованні, кг | 0.6 |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Глибина в пакованні | 31 см |
| Довжина: | 500 см |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Нетканий матеріал, картон |
| Ручки | Є |
| Стан | Нове |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 300 см |
| Ширина в пакованні | 51 см |