






264 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 13 л |
| Колір | Бежевий |
| Висота | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Вага в пакованні, кг | 0.4 |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Глибина в пакованні | 29 см |
| Довжина: | 300 см |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Кришка | Є |
| Ручки | Є |
| Стан | Нове |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 280 см |
| Ширина в пакованні | 31 см |