






300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Текстиль |
| Об`єм | 13 л |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.4 |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Глибина в пакованні | 21 см |
| Ширина в пакованні | 34 см |