




159 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 4 л |
| Висота | 100 см |
| Ширина | 140 см |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вага в пакованні, кг | 0.25 |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Глибина в пакованні | 15 см |
| Довжина: | 280 см |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Нетканий матеріал, картон |
| Ручки | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина в пакованні | 29 см |