




348 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Кришка | Є |
| Об`єм | 27 л |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.7 |
| Висота в пакованні | 8 см |
| Глибина в пакованні | 24 см |
| Матеріал | Нетканий матеріал, картон |
| Ширина в пакованні | 34 см |