





336 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 700 г |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Текстиль |
| Об`єм | 30 л |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.55 |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Глибина в пакованні | 29 см |
| Ширина в пакованні | 31 см |