




167 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Ароматизований | Ні |
| Вологонепроникний | Ні |
| Глибина | 1 см |
| Довжина | 100 см |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Нетканий матеріал |
| Міжнародний розмір | M |
| Призначення | Для одягу |
| Тип | Чохол стандартний |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.16 |
| Висота в пакованні | 102 см |
| Глибина в пакованні | 1 см |
| Ширина в пакованні | 60 см |