


213 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 35 см |
| Кількість органайзерів | 1 |
| Кількість відділень | 16-20 |
| Призначення | Для нижньої білизни |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.3 |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Глибина в пакованні | 5 см |
| Матеріал | Нетканий матеріал |
| Тип | Ящик |
| Ширина в пакованні | 29 см |