





200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 30 см |
| Кількість органайзерів | 1 |
| Кількість відділень | 3 |
| Призначення | Універсальне |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 30 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.35 |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Глибина в пакованні | 31 см |
| Тип | Коробка |
| Ширина в пакованні | 31 см |