


265 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 см |
| Глибина | 28 см |
| Довжина | 80 см |
| Кількість органайзерів | 1 |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для одягу |
| Тип | Підвісний органайзер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ароматизований | Немає |
| Вага в пакованні, кг | 0.55 |
| Вологонепроникний | Немає |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Глибина в пакованні | 29 см |
| Застежка | Без застібки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Ширина в пакованні | 29 см |