





253 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 30 см |
| Кількість органайзерів | 1 |
| Призначення | Для одягу |
| Тип | Підвісний органайзер |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.3 |
| Висота в пакованні | 10 см |
| Глибина в пакованні | 32 см |
| Кількість відділень | 6 |
| Матеріал | Нетканий матеріал |
| Ширина в пакованні | 31 см |