




170 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60 см |
| Глибина | 6 см |
| Кількість органайзерів | 1 |
| Кількість відділень | 7 |
| Тип | Підвісний органайзер |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.35 |
| Висота в пакованні | 6 см |
| Глибина в пакованні | 20 см |
| Матеріал | Нетканий матеріал |
| Призначення | Для аксесуарів |
| Ширина в пакованні | 15 см |