



339 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Кришка | Немає |
| Об`єм | 36 л |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.7 |
| Висота в пакованні | 33 см |
| Глибина в пакованні | 33 см |
| Матеріал | Неткане полотно; Картон |
| Ширина в пакованні | 1.5 см |