





420 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Кришка | Є |
| Об`єм | 25.7 л |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.8 |
| Висота в пакованні | 28 см |
| Глибина в пакованні | 38 см |
| Матеріал | Неткане полотно; Картон |
| Ширина в пакованні | 1.5 см |