





230 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Глибина | 2 см |
| Довжина | 81 см |
| Кількість органайзерів | 1 |
| Тип | Підвісний органайзер |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ароматизований | Немає |
| Вага в пакованні, кг | 0.26 |
| Вологонепроникний | Немає |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Глибина в пакованні | 22 см |
| Застежка | Кнопки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Кількість відділень | 6 |
| Матеріал | Тканина |
| Призначення | Для сумок |
| Ширина в пакованні | 12 см |