






69,75 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Natural House |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 140 см |
| Матеріал | Бамбук |
| Особливості | З кришкою |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 г |
| Вага в пакованні, кг | 0.2 |
| Висота в пакованні | 17 см |
| Глибина в пакованні | 16 см |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Кришка | Да |
| Ручки | Немає |
| Стан | Нове |
| Ширина в пакованні | 16 см |