





541 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Natural House |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Лоза |
| Тип | Кошик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 360 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Вага в пакованні, кг | 0.3 |
| Висота | 260 см |
| Висота в пакованні | 27 см |
| Глибина в пакованні | 26 см |
| Довжина: | 260 см |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Кришка | Немає |
| Особливості | Плетені |
| Ручки | Є |
| Стан | Нове |
| Ширина в пакованні | 38 см |