


336 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Natural House |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 см |
| Тип | Кошик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Ширина | 330 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Вага в пакованні, кг | 0.3 |
| Висота в пакованні | 17 см |
| Глибина в пакованні | 11 см |
| Довжина: | 300 см |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Лоза; Текстиль |
| Особливості | Плетені |
| Ручки | Є |
| Стан | Нове |
| Ширина в пакованні | 30 см |