

269 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Кошик |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 380 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Вага в пакованні, кг | 0.5 |
| Висота | 440 см |
| Висота в пакованні | 45 см |
| Глибина в пакованні | 39 см |
| Довжина: | 380 см |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Кришка | Немає |
| Особливості | Плетені |
| Ручки | Є |
| Стан | Нове |
| Колір | Зелений |
| Ширина в пакованні | 39 см |