






406 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | З кришкою |
| Тип | Кошик |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 300 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Вага в пакованні, кг | 0.6 |
| Висота | 200 см |
| Висота в пакованні | 24 см |
| Глибина в пакованні | 35 см |
| Довжина: | 300 см |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Кришка | Да |
| Матеріал | Картон; Текстиль |
| Ручки | Немає |
| Стан | Нове |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина в пакованні | 35 см |