






58 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Ароматизований | Ні |
| Вологонепроникний | Так |
| Довжина | 43.5 см |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Призначення | Для взуття |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.2 |
| Висота в пакованні | 45 см |
| Глибина в пакованні | 26 см |
| Застежка | Без застібки |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Самоскладний органайзер |
| Ширина в пакованні | 27 см |