



745 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 700 г |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Кришка | Немає |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорно-білий |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.8 |
| Висота в пакованні | 35 см |
| Глибина в пакованні | 29 см |
| Матеріал | Метал; Неткане полотно |
| Особливості | З ручками |
| Ширина в пакованні | 37 см |