


776 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Кришка | Немає |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорно-білий |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 1 |
| Висота в пакованні | 38 см |
| Глибина в пакованні | 37 см |
| Матеріал | Метал; Неткане полотно |
| Особливості | На колесах |
| Ширина в пакованні | 47 см |