





451 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Рафія |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 270 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Вага в пакованні, кг | 0.8 |
| Висота | 170 см |
| Висота в пакованні | 18 см |
| Глибина в пакованні | 28 см |
| Довжина: | 360 см |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Кришка | Немає |
| Особливості | Плетені |
| Ручки | Немає |
| Стан | Нове |
| Ширина в пакованні | 37 см |