
150 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 150 см |
| Ширина | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 г |
| Вага в пакованні, кг | 0.2 |
| Висота в пакованні | 16 см |
| Глибина в пакованні | 16 см |
| Довжина: | 210 см |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Кришка | Немає |
| Особливості | Плетені |
| Ручки | Немає |
| Стан | Нове |
| Колір | Жовтогарячий |
| Ширина в пакованні | 22 см |