






322 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homax |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20.5 см |
| Довжина | 28.5 см |
| Кількість органайзерів | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Розділювач для ящиків |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.45 |
| Висота в пакованні | 22 см |
| Глибина в пакованні | 31 см |
| Матеріал | Пластик (ABS, PS) |
| Ширина в пакованні | 5 см |