
216 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Home |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Вага в пакованні, кг | 0.4 |
| Висота | 370 см |
| Висота в пакованні | 31 см |
| Глибина в пакованні | 15 см |
| Довжина: | 140 см |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Особливості | З ручками |
| Ручки | Є |
| Тип | Кошик |
| Ширина | 370 см |
| Ширина в пакованні | 38 см |