




490 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Homax |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Об`єм | 0.8 л |
| Довжина | 180 см |
| Висота | 70 см |
| Тип | Контейнер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.5 |
| Висота в пакованні | 19 см |
| Глибина в пакованні | 21 см |
| Довжина: | 180 см |
| Використання в мікрохвильовці | Немає |
| Кількість предметів у наборі | 3 |
| Об'єм | 0.8 л |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Застосування | Універсальна |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в морозильній камері | Немає |
| Зберігання в холодильнику | Да |
| Колір | Прозорий/Сірий |
| Ширина | 288 см |
| Ширина в пакованні | 30 см |